www.Posnet-Vero.pl
Kasa fiskalna Posnet Vero Kasa fiskalna Posnet Vero Kasa fiskalna Posnet Vero

Kasa fiskalna Posnet Vero

Posnet Vero jest innowacyjnym połączeniem urządzenia fiskalnego, platformy POS oraz praktycznej aplikacji sprzedażowej. Ten model posiada m.in. kolorowy panel dotykowy, system operacyjny Android, procesor Cortex A53 (1.8 GHz), wytrzymały mechanizm termiczny i różnego rodzaju interfejsy komunikacyjne. Co więcej, kasa fiskalna Posnet Vero gwarantuje archiwizowanie dokumentacji firmowej w pamięci chronionej, obsługę aż 250 000 towarów lub usług, sprawne wydawanie paragonów i faktur VAT oraz wybór sposobu komunikacji z CRK. A wszystko to w niedużej obudowie, która dodatkowo charakteryzuje się solidnym wykonaniem i eleganckim designem. Oto Posnet Vero - wszechstronna technologia sprzedaży dla Twojego przedsiębiorstwa!

Kompleksowe rozwiązanie sprzedażowe

Vero jest wielozadaniowym urządzeniem z rodziny SAIO (System All in One). W tym modelu od Posnet zastosowano przede wszystkim połączenie funkcji fiskalnych, rozwiązań znanych z technologii typu POS oraz praktycznej aplikacji do zarządzania sprzedażą. Dodatkowo, urządzenie wyposażono w kolorowy, 10-calowy panel dotykowy (1280 x 800 pikseli) oraz system operacyjny Android. W związku z tym, codzienne stosowanie kasy fiskalnej Vero przebiega dosłownie tak samo, jak w przypadku używania tabletu.

Współpraca z CRK i zgodność z różnymi terminalami płatniczymi

Posnet Vero jest urządzeniem fiskalnym z funkcjonalnością online. Ten model nie tylko zapewnia współpracę z różnymi terminalami do kart płatniczych, ale także archiwizuje ważną dokumentację firmową we wbudowanej pamięci chronionej (m.in. kopie wydawanych paragonów). Posnet Vero spełnia też wszystkie wymogi dotyczące przekazywania informacji do Centralnego Repozytorium Kas. Ponadto, urządzenie zapewnia nawet wybór sposobu komunikacji z serwerami CRK - przewodowo (przez wejście Ethernet) lub bezprzewodowo (przy zastosowaniu Wi-Fi).

Wydajny procesor i slot na dodatkową kartę pamięci microSD

Szybkie funkcjonowanie aplikacji zainstalowanych na kasie Vero to zasługa przede wszystkim wysokiej klasy podzespołów, które znalazły się w tym modelu. Urządzenie zostało wyposażone w 4-rdzeniowy procesor Cortex A53 o taktowaniu 1.8 GHz, 2 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 8 GB pamięci Flash. Poza tym, kasa rejestrująca Vero obsługuje dodatkową kartę microSD o pojemności do 256 GB. Dzięki temu będziesz mógł w łatwy sposób i w dowolnym momencie zwiększyć „przestrzeń” na przechowywanie plików.

Nawet 250 000 PLU!

Kasa fiskalna Vero znajdzie zastosowanie nawet przy obsłudze rozbudowanego asortymentu. Ten model polskiego producenta umożliwia skonfigurowanie maksymalnie 250 000 pozycji PLU (produktów lub usług). Ponadto, oprogramowanie urządzenia zapewnia też jednoznaczną identyfikację każdego z elementów asortymentu. W przypadku kasy fiskalnej Vero możliwe jest zarówno ustawienie długich nazw towarów lub usług, jak i przypisywanie zdjęć do poszczególnych pozycji PLU.

Idealna do rozwiązania systemowego

Kasa fiskalna Vero jest w pełni zintegrowanym i funkcjonalnym rozwiązaniem sprzedażowym. Urządzenie zagwarantuje Ci jednak także płynną łączność z pozostałymi ogniwami Twojego systemu. Kasa Vero obsługuje najpopularniejsze interfejsy: USB, Ethernet, Wi-Fi oraz Bluetooth. W rezultacie, bez kłopotu podłączysz do niej jednocześnie m.in. czytnik kodów, terminal do kart płatniczych, wagę elektroniczną i szufladę na pieniądze. Urządzenie marki Posnet może także współpracować bezpośrednio z komputerem.

Mechanizm termiczny z wrzutowym systemem wymiany rolki papieru

Tę kasę fiskalną marki Posnet wyposażono w wydajny i wytrzymały mechanizm drukujący z wrzutowym systemem wymiany papieru termicznego. Urządzenie zapewni Ci więc łatwe zamontowanie rolki o długości do 60 m. Oprócz tego, model Vero zapewnia szybki wydruk różnych dokumentów. Ten model od Posnet może szybko wystawiać nie tylko paragony fiskalne, zawierające m.in. logo Twojej działalności, informacje o transakcji, NIP nabywcy i kod kreskowy, ale także faktury VAT.

Oferuje również wystawianie i przesłanie paragonu elektronicznego

Zaawansowana funkcjonalność Vero obejmuje także opcję zrealizowania e-paragonu fiskalnego (po zaakceptowaniu takiej formy dowodu sprzedaży przez nabywcę). To urządzenie jest bowiem zgodne z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii w sprawie wymagań technicznych dla kas rejestrujących (z 12 września 2021 roku). A samo wysyłanie e-paragonów fiskalnych będzie możliwe za pośrednictwem zewnętrznego systemu dystrybucji wspomnianych dokumentów.

Małe gabaryty i nowoczesne wzornictwo

Model Vero marki Posnet wyróżnia się nie tylko wysokimi parametrami i szeroką funkcjonalnością, ale też wykonaniem z dużą dbałością o detale oraz eleganckim designem. Ponadto, ta kasa fiskalna może pochwalić się kompaktowymi wymiarami (249 x 99 x 207 mm). Dzięki temu urządzenie marki Posnet sprawdzi się nawet na małych stanowiskach sprzedażowych, jak również znajdzie zastosowanie w działalnościach mobilnych. Nie zwlekaj, już dziś postaw na wysokiej klasy rozwiązanie technologiczne, które będzie wizytówką Twojego biznesu!

Pełna gwarancja producenta przez cały okres stosowania platformy POS

Poszukujesz technologii sprzedaży, która sprawi, że skupisz się przede wszystkim na zarządzaniu przedsiębiorstwem? Kasa fiskalna Posnet Vero odpowie na Twoje potrzeby! Platformę POS wraz z programem sprzedażowym, które są kluczową częścią tego rozwiązania, zyskasz w ramach comiesięcznego abonamentu. Dzięki temu nie poniesiesz wysokich kosztów zakupu urządzenia na start. Poza tym, kasa fiskalna Vero jest objęta gwarancją Posnet przez cały okres używania platformy POS (przy opłacaniu abonamentu).

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
kasę fiskalną Posnet Vero!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Kasa fiskalna Elzab Jota Online

Kasa fiskalna
Elzab Jota Online

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij